Malí čtou velkým

V úterý 4. června se konala již tradiční akce Malí čtou velkým. Na podzim četli ve školní knihovně velcí malým a teď se role obrátily. Prvňáci pozvali své patrony do svých tříd i lavic, aby si zase oni poslechli, jak se naučili číst. Deváťákům se jejich čtení líbilo, při hodnocení je chválili a ocenili, že rozumí tomu, co četli.

Potom už nastal slavnostní okamžik pasování na opravdové čtenáře. Kromě krásné záložky dostali prvňáci i pozvání k návštěvě školní knihovny. A ještě tentýž den po obědě si opravdu téměř polovina z nich půjčila svou první opravdickou knížku.

Olga Lustiková, koordinátor akce

 

 

Kalendář akcí

Rozloučení se školním rokem

Cukrárna Dolní Chabry

Zábavné dopoledne třídy Broučci na závěr školního roku, zmrzlinový pohár v cukrárně Dolní Chabry.

Celodenní výlet

Dolní Měcholupy

Celodenní výlet třídy Koťata a Berušky "Krtkův svět" Dolní Měcholupy. 

Spaní v MŠ

Třída Ptáčci

Spaní v mateřské škole třída Ptáčci.