Kontakty

Management školy

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M
pondělí 17.00-18.00

Daniela Čápová

asistentka ředitele

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, koordinátor ŠVP ZV
Z, D

Eva Málková

ekonom školy

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, statutární zástupce ředitele
ČJ, D, Ov

Mgr. Bc. David Pařík

učitel, zástupce ředitele, správce sítě
M, ICT
pondělí 17.00-18.00

Učitelé

Mgr. Tamás Besskó

učitel
AJ

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M
pondělí 17.00-18.00

Mgr. Viktor Černohorský

učitel, třídní učitel IX. A
Z, D, VSZ, Sp, OV
úterý 17.00 - 18.00- kabinet 326

Bc. Mates Friedman

učitel, třídní učitel VIII.A
ČJ, OV

Mgr. Magda Fuksíková

učitelka, třídní IV.B
učitel I. stupně

Mgr. Stanislava Hamzová

učitelka, třídní I.B

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, koordinátor ŠVP ZV
Z, D

Mgr. Bc. Josef Hrubý

učitel, třídní V.A, koordinátor 1. stupně

MgA. Martin Král

učitel
Hv
úterý 15.30 - 16.30

Mgr. Alena Kubelková

učitelka
M
pondělí, středa 13.30 - 14.00

Olga Lustiková

učitelka, třídní II.A
učitel I. stupně
pondělí a pátek 13.30 - 14.00

Zuzana Machytková

asistentka pedagoga, učitelka
F, Inf
pondělí 13.30-14.30

Mgr. Lukáš Miščík

třídní učitel VI.A
TV, AJ
Pondělí, Středa 13:30 – 14:00

Bc. Martin Mošnička

učitel, třídní učitel IX. B, metodik prevence
Nj, Ov, D

Arezoo Nasiri

učitel
Aj
Monday, Thursday 13.30 - 14.00

Vladimíra Nepomucká

učitelka, třídní V.B
učitel I. stupně

Mgr. Radka Nosková

učitelka, třídní VII. C, výchovný poradce
M, P, CH, VSZ, SP

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, statutární zástupce ředitele
ČJ, D, Ov

Mgr. Bc. David Pařík

učitel, zástupce ředitele, správce sítě
M, ICT
pondělí 17.00-18.00

Mgr. Zdeněk Rajtr

učitel, třídní IV.A
učitel I. stupně

Mgr. Zdeňka Rumlová

učitelka
AJ

Bc. Jana Rychetníková

učitelka, třídní I.A
učitelka I. stupně

Mgr. Simona Sedlářová

učitelka
NJ
pondělí, čtvrtek: 13.30 - 14.00

Mgr. Petr Šíma

učitel, třídní VIII.B
Tv, Sp, Inf, Z

Ema Šoferová

učitelka
Hv

Mgr. Jitka Stoklasová

učitelka
ČJ, VV

Renata Sychrová

učitelka, třídní III.B
učitelka I. stupně
úterý 16:30 - 17:00 čtvrtek 14:45 - 15:15

Mgr. Lenka Tejkalová

učitelka, třídní III.A
pondělí, čtvrtek: 13:30- 14:00

Mgr. Petra Tesařová

učitel, třídní II.B
učitel I. stupně

Mgr. David Válka

učitel
Aj, Hv
hudba, italský jazyk, matematika
pondělí 13:30 - 14:00, čtvrtek 17:00 - 17:30, nebo kdykoli online (WhatsApp, Viber, Messenger – DJRValka, Skype – vesely.ucitel)

MgA. Petra Viltová

učitelka, třídní učitelka VI.B
Aj, Vv
pondělí a čtvrtek 13:30-14:00

Tomáš Vorel

učitel
M, F, Ch
čtvrtek 14:25 - 15:25

Mgr. Jiří Zeman

učitel, třídní učitel VII.A
P, M, F
http://biologie-dablice.xf.cz/
úterý 15:30 - 16:00, středa 15:30 - 16:00

Ing. Lenka Zemanová

učitelka, třídní učitelka VII.B
VV, ICT, Pd, M
http://hodina.wz.cz/
úterý 15:30 - 16:30

Asistenti pedagoga

Olena Barková

asistent pedagoga pro ukrajinské žáky

Alena Dražilová

asistentka pedagoga

Iryna Farbanets

asistentka pedagoga

Václava Kodytková

asistentka pedagoga

Eva Kotrčová

asistentka pedagoga

Karolína Kvaková

asistentka pedagoga

Hanna Lembak

asistent pedagoga pro ukrajinské žáky

Lenka Listopadová

asistentka pedagoga

Zuzana Machytková

asistentka pedagoga, učitelka
F, Inf
pondělí 13.30-14.30
ŠD a ŠK

Simona Marková

asistentka pedagoga, vychovatelka ŠK a 4.A

Pavlína Novotná

asistentka pedagoga

Bc. Andrea Pischnothová

asistentka pedagoga, sociální pedagog

Ivana Podhorská

asistentka pedagoga

Tereza Štolbová

asistentka pedagoga

Jiří Svoboda, DiS.

asistent pedagoga

Lenka Vyhnálková

asistentka pedagoga

Ostatní

Daniela Čápová

asistentka ředitele

Eleni Karakeva

psycholog

Petr Kodytek

školník

Miluše Královcová

recepční

Eva Málková

ekonom školy

Marcela Mudrová

vedoucí školní jídelny ZŠ

Bc. Andrea Pischnothová

asistentka pedagoga, sociální pedagog

PhDr. Svatava Štolbová

speciální pedagog

Kalendář akcí

Skanzen Přerov nad Labem - Berušky

Výlet do skanzenu v Přerově nad Labem. Poznávání Vánočních tradic, zvyků a dávných časů našich předků. Prohlídka skanzenu v dopoledních hodinách.