Kontakty

Management školy

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M, HV
pondělí 17.00-18.00

Daniela Čápová

asistentka ředitele

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, koordinátor ŠVP ZV
Z, D

Eva Málková

ekonom školy

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, zástupce ředitele
ČJ, D

Mgr. Bc. David Pařík

učitel, zástupce ředitele, správce sítě
M, ICT
pondělí 17.00-18.00

Učitelé

Mgr. Tamás Besskó

učitel
AJ

Mgr. Bc. Josef Buchal

ředitel školy
M, HV
pondělí 17.00-18.00

Mgr. Viktor Černohorský

učitel, třídní učitel VIII. A
Z, D, VSZ, Sp, TV

Mgr. Magda Fuksíková

učitelka, třídní III.B
učitel I. stupně
pondělí a úterý 13.30 - 14.00

Mgr. Stanislava Hamzová

učitelka, třídní IV.B
úterý 13.30 - 14.30

PhDr. Mgr. Bc. Jan Hoštička

učitel, koordinátor ŠVP ZV
Z, D

Mgr. Bc. Josef Hrubý

učitel, třídní VI.C, koordinátor 1. stupně
pondělí 13:30-14:00, středa 13:30-14:00

Martin Kux

učitel
Hv
čtvrtek 13.30 - 14.30

Olga Lustiková

učitelka, třídní I.A
učitel I. stupně
pondělí 13.30 - 14.00, čtvrtek 14.00 - 14.30

Bc. Martin Matoušek

učitel
ČJ, OV

Mgr. Lukáš Miščík

třídní učitel IX.B
TV, AJ

Bc. Martin Mošnička

učitel, třídní učitel VIII. B, metodik prevence
Nj, Ov, Sp

Arezoo Nasiri

učitel
Aj

Vladimíra Nepomucká

učitelka, třídní V.A
učitel I. stupně

Mgr. Radka Nosková

učitelka, třídní IX. A, výchovný poradce
P, CH, VSZ, SP

Mgr. Tomáš Novotný

učitel, zástupce ředitele
ČJ, D

Mgr. Bc. David Pařík

učitel, zástupce ředitele, správce sítě
M, ICT
pondělí 17.00-18.00

Mgr. Zdeněk Rajtr

učitel, třídní III.A
učitel I. stupně

Mgr. Zdeňka Rumlová

učitelka
AJ

Jana Rychetníková

učitelka, třídní V.B
učitelka I. stupně

Mgr. Simona Sedlářová

učitelka
NJ
pondělí, čtvrtek: 13.30 - 14.00

Mgr. Petr Šíma

učitel, třídní VII.B
Tv, Sp, Inf, Z
Pátek 14:00-15:00

Ema Šoferová

učitelka, třídní IV.A
učitelka I. stupně
pondělí a úterý 13:30-14:00

Mgr. Jitka Stoklasová

učitelka, třídní učitelka VII.A
ČJ, VV

Renata Sychrová

učitelka, třídní II.B
učitelka I. stupně
pondělí 13:30 - 14:00 čtvrtek 13:30 - 14:00

Mgr. Lenka Tejkalová

učitelka, třídní II.A
pondělí, čtvrtek: 13:30- 14:00

Petra Tesařová

učitel, třídní I.B
učitel I. stupně
čtvrtek 13:30 - 14:30

Mgr. David Válka

učitel
Aj
hudba, italský jazyk
pondělí 13:30 - 14:00, pátek 13:30 - 14:00, nebo kdykoli online (WhatsApp, Viber, Messenger – DJRValka, Skype – vesely.ucitel)

MgA. Petra Viltová

učitelka
Aj, Vv

Mgr. Jiří Zeman

učitel, třídní učitel VI.A
P, M, F

Ing. Lenka Zemanová

učitelka, třídní učitelka VI.B
VV, ICT, Pd

Asistenti pedagoga

Alena Dražilová

asistentka pedagoga

Iryna Farbanets

asistentka pedagoga

Kristína Hasíková

asistentka pedagoga

Eva Kotrčová

asistentka pedagoga

Lenka Listopadová

asistentka pedagoga
ŠD a ŠK

Simona Marková

asistentka pedagoga, vychovatelka ŠK a 4.A

Pavlína Novotná

asistentka pedagoga

Bc. Andrea Pischnothová

asistentka pedagoga

Ivana Podhorská

asistentka pedagoga

Tereza Štolbová

asistentka pedagoga

Jiří Svoboda, DiS.

asistent pedagoga

Lenka Vyhnálková

asistentka pedagoga

Ostatní

Daniela Čápová

asistentka ředitele

Petr Kodytek

školník

Václava Kodytková

školnice

Miluše Královcová

recepční

Eva Málková

ekonom školy

Marcela Mudrová

vedoucí školní jídelny ZŠ

Mgr. Tereza Pandadisová

psycholog

PhDr. Svatava Štolbová

speciální pedagog

Kalendář akcí