Články MŠ

Preventivní antigenní testování od 3. 1. 2022

Vážení rodiče, od ledna pokračuje preventivní antigenní testování ve školách. Od 3. do 16. ledna se testuje dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna pak probíhá testování jednou týdně, a to v pondělí. Testování se týká dětí a žáků, jak neočkovaných, tak očkovaných i těch, kteří prodělali nemoc. více informací v příloze

Celý článek

Informační letáky věnované tématu vzdělávání dětí s odlišným mateřským jazykem (OMJ)

Leták pro ZŠ přináší podněty, jak podpořit žáka s OMJ nad rámec jazykové přípravy a jak nastavit jeho hodnocení. Druhý leták je určen pro MŠ a věnuje se roli poraden při vyšetřování a podpoře dítěte s odlišným mateřským jazykem (OMJ). Dozvíte se z něj, jak nastavit spolupráci mezi PPP a Vaší mateřskou školou nebo kde získat tlumočníka pro úspěšnou komunikaci.

Celý článek

Pohádkový den dětí v MŠ

Dnes je první červnový den a vzduch už konečně začíná vonět létem. Navíc – děti ve školce nenosí roušky, netestují se, dokonce se ve velkém rozvolňuje všude a všechno i za plotem MŠ. K tomu všemu je dnes MDD. A kde jinde oslavit s plnou parádou Den dětí, když ne ve školce? Takže přesně v 10,00 se všechny děti vydaly do sluncem zalité školní zahrady.  A protože vůbec…

Celý článek

Provoz školy od 17. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, na základě aktuálních vládních opatření je provoz základní a mateřské školy od pondělí 17. května 2021 v plném bezrotačním režimu pro všechny žáky a děti. Výuka probíhá dle standardního rozvrhu (zveřejněn v systému Bakaláří, stejně tak i suplování).

Celý článek

Informace pro rodiče dětí z mateřské školy

Provoz mateřské školy bude obnoven 3. 5. 2021 pro všechny děti a bude probíhat standardním způsobem, bez omezení počtu dětí ve třídě. Děti již nebudou testovány a nemusí nosit ochranu úst a nosu. O konání kroužků v mateřské škole budete včas informováni.

Celý článek

Kalendář akcí