Články MŠ

Pohádkový den dětí v MŠ

Dnes je první červnový den a vzduch už konečně začíná vonět létem. Navíc – děti ve školce nenosí roušky, netestují se, dokonce se ve velkém rozvolňuje všude a všechno i za plotem MŠ. K tomu všemu je dnes MDD. A kde jinde oslavit s plnou parádou Den dětí, když ne ve školce? Takže přesně v 10,00 se všechny děti vydaly do sluncem zalité školní zahrady.  A protože vůbec…

Celý článek

Provoz školy od 17. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, na základě aktuálních vládních opatření je provoz základní a mateřské školy od pondělí 17. května 2021 v plném bezrotačním režimu pro všechny žáky a děti. Výuka probíhá dle standardního rozvrhu (zveřejněn v systému Bakaláří, stejně tak i suplování).

Celý článek

Informace pro rodiče dětí z mateřské školy

Provoz mateřské školy bude obnoven 3. 5. 2021 pro všechny děti a bude probíhat standardním způsobem, bez omezení počtu dětí ve třídě. Děti již nebudou testovány a nemusí nosit ochranu úst a nosu. O konání kroužků v mateřské škole budete včas informováni.

Celý článek

Provoz školy

Ve dnech 15. 3. – 31. 3. 2021 je z důvodu vládního nařízení provoz budovy školy pro veřejnost omezen

Celý článek

Smutné ticho v mateřské škole

Prázdné třídy, tiché šatny, studená kuchyně a uklizené hračky. Ano, máme to tu zase. Po roce, kdy jsme všechny věřily, že už letos dětem ukážeme první lístky na stromech, první kytičky v zahrádkách nebo si nakreslíme první jarní sluníčko, jsme se opět s nimi smutně rozloučily a s rodiči si vyměnily odevzdané pohledy. 26. února totiž vláda zavřela i všechny mateřské…

Celý článek

Kalendář akcí

Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí na školní rok 2021/2022 od 17. hodin v mateřské škole ve žluté budově v přízemí.