Třída 5.A v Národním muzeu

Očima žáků:

„Líbilo se mi to. Sice jsem tam už byl, ale měli jsme průvodce. Rozhodně jsem se dozvěděl nové informace.“ – T. U.

„12. 12. jsme šli do Národního muzea. Hned po příchodu nás uvítal promítací tunel v podzemí. V tunelu se ukazovalo, jak plynuly roky od Velkého třesku až do roku 2022. Poté jsme zavítali do různých místností, kde vystavovali exponáty. Těsně před odchodem jsme zašli do kopule ve třetím patře.“ – J. U.

„Bylo to opravdu zajímavé. Nejvíc se mi líbily sochy různých spisovatelů. Také jsme se mohli podívat na vycpaná zvířata a projít se po skle, které by uneslo 600 tun.“ – T. K.

„S třídou jsme se vydali do Národního muzea. Měli jsme tam prohlídku s paní průvodkyní. Řekla nám spoustu nových informací a bylo to velmi zajímavé. Byli jsme i v kopuli, kde byly nádherné fotky. Viděli jsme celou zasněženou Prahu, byl to nádherný zážitek.“ – T. R.

 

 Z prací žáků vybral třídní učitel Josef Hrubý.

 

Kalendář akcí

Knihovna Ďáblice - Slůňata

Návštěva knihovny, seznámení se s knížkami pro děti, četba z knížek. Seznámení se s chodem knihovny.