Program s přespáním ŠŽR ve škole

V pondělí 12. prosince se ve večerních hodinách mimořádně sešlo v základní škole dvacet zástupců žáků 3.-9. ročníku. Program jsme měli nejen zábavný, ale i pracovní. Nejprve jsme se radili o návrhu loga pro žákovskou samosprávu, vznikly dokonce i jednoduché grafické návrhy. Následně jsme řešili téma Dne učitelů, který připadá sice až na 28. březen, ale ze zkušenosti víme, jak je organizace této akce náročná. Zajímavou aktivitou bylo, když jsme si mohli vyzkoušet hlášení do školního rozhlasu. Mnozí zjistili, že to není až tak úplně jednoduché a je potřeba důkladně promyslet, co a jak chtějí sdělovat.  

Oddychovou část vyplnily sportovní hry v tělocvičně a dvakrát opakovaná velmi oblíbená hra na schovávanou po školní budově. Nesmíme samozřejmě zapomenout na večeři v podobě nejrůznějších druhů pizzy.

Po programem nabitém večeru však již byl čas ulehnout, protože nás čekal běžný prosincový školní den.

Mgr. Tomáš Novotný, Mgr. Bc. David Pařík

 

Kalendář akcí

Knihovna Ďáblice - Slůňata

Návštěva knihovny, seznámení se s knížkami pro děti, četba z knížek. Seznámení se s chodem knihovny.