Přípravy na advent

K tradičním akcím v naší škole patří Adventní tvoření ve dvoraně školy. To letošní připadá již na 25. listopadu.

Než ale taková akce začne, probíhá několik dní příprav. Co budeme vyrábět, kdo si kterou dílničku připraví, jaký bude ten letošní stromeček, čím a jak jej vyzdobíme?  Letos jsme si řekli, že jej nazdobíme vlastnoručně vyrobenými ozdobami ze slámy a ve školní kuchyni upečenými perníčky. Slámové ozdoby vyráběly děti ve školním klubu a jsou již nachystané.  Perníčky jsou upečené a zdobit je v těchto dnech budou starší žáci, opět ve školním klubu. Jak pěkný bude náš školní vánoční stromeček, uvidíte, přijdete-li v pátek 25. listopadu na společné Adventní tvoření, na které vás srdečně zveme.

Děti a organizátoři

 

Kalendář akcí

Skanzen Přerov nad Labem - Berušky

Výlet do skanzenu v Přerově nad Labem. Poznávání Vánočních tradic, zvyků a dávných časů našich předků. Prohlídka skanzenu v dopoledních hodinách.