Po stopách indiánů

Po stopách indiánů

Prvňáčci se vydali 7. června na družinový výlet do Pralesa ve Kbelích. Čekal nás program PO STOPÁCH INDIÁNŮ. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko, a protože jsme měli čas, navštívili jsme i motýlí louku v areálu Pralesa. Prohlédli jsme si jednotlivá stádia vývoje motýla, proběhli se na hřišti a ve stínu jsme se nasvačili. Pak už vzhůru na indiány. Nejprve jsme seděli v týpí či vigvamu a povídali si o indiánech. Potom jsme šli na procházku a poznávali rostliny, keře a stromy. Také jsme si vyzkoušeli, jestli jsme stejně mrštní a obratní jako indiáni. Stříleli jsme lukem na divoké prase, plazili se, běhali slalom a házeli míčem na cíl. Nakonec jsme si ověřili naše nové znalosti v “bojovce“.

 

A to už se náš výlet chýlil ke konci. Jenom se rozloučit, dojít na autobus a zpátky do školy. Bylo to bezva a už teď se všichni těšíme na příští týden, protože nás čeká další výlet. Tentokrát do Prahy na Vyšehrad.

Kalendář akcí

Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí na školní rok 2021/2022 od 17. hodin v mateřské škole ve žluté budově v přízemí.