Otevřená dílna ve školním klubu - dýňování

S začátkem nového školního roku se ve Školním klubu opět otvírají dílničky pro šikovné a tvořivé ručičky.  Úvodní otevřená dílna byla na téma: dýňování. Týden před akcí žáci školního klubu pořádně namyli darované dýně a pak už se mohlo začít.

Účast zvědavých a tvořivých dětí byla bohatá, chvílemi se ani nevešly k připraveným stolům. Každý ze zúčastněných, od druháků až po páťáky, si mohl zvolit svou metodu, jak si dýni vyzdobit. Jedni tradičně dlabali, druzí do dýní ryli rádýlky a následně vybarvovali. Téměř po dvou hodinách práce, při které si užili i velké množství legrace při ochutnávání dýní, si děti odnášely domů opravdu povedené a nápaditě vyzdobené podzimní dekorace.

A kdo nestihl Dýňování nyní, může si přijít vyrobit dýňovou dekoraci ve středu 6. 10., kde bude tato otevřená tvůrčí dílna jako jeden z bodů programu oslav 120 let naší školy.

Kalendář akcí