Halloween in our school - Halloween v naší škole

Scary monsters, bloody faces, chopped down arms, oozing and bleeding wounds and scars, vampires, witches, wizards, skeletons, and other horrific characters. Just another normal day in school? Not really.

24th Oct 2022 finally our 9-graders could organize a Halloween party for the younger and older students and to our teachers as well. Everyone could try some typical Halloween activities, competitions and games at one of the seven Halloween stations, participate in the costume contest and taste all the scary, slimy but tasty sweets and drinks our cooks and the parents of our students prepared. Mr. Valka presented a spooky concert on his orchestra saw.

Many thanks for the support from the 9-graders, our kitchen staff and the teachers of the English department.

Mgr. Tamás Besskó

 

Strašidelné příšery, zkrvavené obličeje, useknuté ruce, prosakující a krvácející rány a jizvy, upíři, čarodějnice, čarodějové, kostry a další příšerné postavy. Jen další normální den ve škole? Ani ne.

24. října 2022 mohli konečně deváťáci uspořádat halloweenskou party pro první a druhý stupeň, stejně jako pro učitele. Každý si mohl vyzkoušet typickou halloweenskou činnost, soutěž nebo hru na jednom ze sedmi halloweenských stanovišť, účastnit se soutěže o nejlepší masku a ochutnat všechny ty strašidelné, slizké ale chutné sladkosti a pití od našich paní kuchařek a rodičů našich žáků. Pan učitel Válka předvedl děsivý koncert na své orchestrální pile.

Moc děkujeme za podporu od deváťáků, našich paní kuchařek a učitelů angličtiny.

Mgr. Zdeňka Rumlová, vyučující anglického jazyka

 

Kalendář akcí

Skanzen Přerov nad Labem - Berušky

Výlet do skanzenu v Přerově nad Labem. Poznávání Vánočních tradic, zvyků a dávných časů našich předků. Prohlídka skanzenu v dopoledních hodinách.