Exkurze prvňáčků do Lidické galerie

Ve středu 29. 1. 2020 žáci 1.A a 1.B navštívili galerii v Lidicích. V rámci exkurze se děti seznámily s tím, co je to galerie, na co slouží a jak se v ní mají chovat. Celý program měl téma krajina a vliv člověka na krajinu. Žáci pracovali s vystavenými fotografiemi a mapami a sami také stavěli a malovali, jak se změnila krajina okolo Lidic.

Prvňáčci svou první exkurzi zvládli na jedničku a celý program i cestu autobusem si velmi užili.

za 1.A a 1.B Julie Martasková

 

Kalendář akcí

Farma "Když jsem já sloužil" - Berušky

Celodenní výlet na farmu. Příchod do MŠ v 7:45, návrat ve 14,00. Děti si vyzkouší jak to chodí na farmě. S sebou: batůžek, pití na celý den, 2 svačinky, obídek a i třeba nějakou dobrotu. Výlet zakončíme trošku netradičně, výletem na lesní hřiště a do školky se vrátíme MHD.