Exkurze 7. ročníku na výstavu betlémů

V úterý 20. prosince jsme s celým sedmým ročníkem vyrazili na výstavu betlémů v Betlémské kapli. Ráno v 8:00 jsme se sešli na rynku před školou a vyrazili na zastávku. Autobusem 103 jsme dojeli na Ládví a tam jsme nastoupili do metra. Vystoupili jsme na Nádraží Holešovice a pokračovali tramvaji do centra Prahy. Pěšky jsme došli na výstavu betlémů. Viděli jsme tam mnoho různých betlémů, každý byl jiný, například dřevěný či keramický. Prohlédli jsme si celou výstavu a poté jsme se procházeli starou Prahou ke Staroměstskému náměstí. Další zastávka byla na Václavském náměstí, kde jsme měli chvíli času, kterou jsme využili obcházením stánků. Poté už nastal čas vrátit se do školy. Betlémy byly vážně hezké, zážitek kazilo jen množství dalších škol, které měly podobný nápad jako my. Přesto jsme si exkurzi užili.

Veronika Mykytyn, 7.A a Mgr. Jiří Zeman, třídní učitel 7.A

 

Kalendář akcí

ZOO Praha - Berušky

Celodenní výlet do ZOO Praha. S sebou batůžek, svačinku na celý den, pití, oběd. Příchod do MŠ do 8,00.

Den otevřených dveří v ZŠ

Dvě prohlídky s průvodcem (9 hodin; 16 hodin) 8.45-11.40 hodin možnost návštěvy některých vyučovacích hodin