Družina na bruslích

Tak tu máme před Vánocemi poslední společný týden ve školní družině. Všechny děti už netrpělivě čekají na blížící se zimní prázdniny a samozřejmě na Ježíška. Přemýšlely jsme, čím dětem tento týden zpestřit, aby jim rychleji utekl. A tak jsme se rozhodly, že si půjdeme s dětmi zabruslit.

Přestože u nás v nižších polohách není úplně typické zimní počasí, zasněžená krajina a zamrzlé rybníky, našlo se řešení. Za zimním sportem jsme vyjeli na koupaliště Ládví, kde je mezi paneláky schované kluziště.

Jak děti, tak my vychovatelky jsme se přesvědčily, že jsme za ten rok nezapomněly, jak se na bruslích udržet a moc jsme si to užily.

Už se těšíme, až si to v lednu zase zopakujeme.

Kalendář akcí

ZOO Praha - Berušky

Celodenní výlet do ZOO Praha. S sebou batůžek, svačinku na celý den, pití, oběd. Příchod do MŠ do 8,00.

Den otevřených dveří v ZŠ

Dvě prohlídky s průvodcem (9 hodin; 16 hodin) 8.45-11.40 hodin možnost návštěvy některých vyučovacích hodin