Do divadla se školní družinou

Tak jako výpravy do zoologické zahrady patří k tradičním akcím školní družiny, také divadelní představení, v divadle Karla Hackera v Kobylisích, se stala nedílnou součástí družinového života. Divadlo jezdí i za námi do školy, ale divadelní sál je divadelní sál.

O představení je mezi školami Prahy 8 velký zájem, zajišťovat na následný školní rok je musíme již v květnu. V letošním školním roce vždy 2x do měsíce vyjede určené oddělení (podle typu představení) za pohádkou. To první, o lidové slovesnosti, je již za námi. V nejbližší době nás čekají Duhové bubliny, v prosinci dvě představení s vánoční tematikou a na další až do května se můžeme těšit.

BYLO NEBYLO, tak se jmenovalo představení, které zhlédli druháčci. Radost jsme měli, když na jeviště, coby herců, bylo přizváno i několik z nás. Za výkon jsme jim pořádně zatleskali. Zatleskat si druháčci ale zaslouží také za vzorné chování nejen v divadle, ale hlavně v dopravních prostředcích.

Vlasta Poláčková, vychovatelka 2. tříd

 

 

Kalendář akcí

Skanzen Přerov nad Labem - Berušky

Výlet do skanzenu v Přerově nad Labem. Poznávání Vánočních tradic, zvyků a dávných časů našich předků. Prohlídka skanzenu v dopoledních hodinách.