Český den proti rakovině 2023 v Ďáblicích a Březiněvsi

Ve středu 10. května 2023 se Školní žákovská rada Fakultní ďáblické školy tradičně zapojí do celonárodní sbírky Českého dne proti rakovině neboli Květinového dne, který již 27. rokem pořádá Liga proti rakovině Praha. Zástupci Školní žákovské rady budou společně s žáky devátých tříd  prodávat v Ďáblicích a Březiněvsi za 20 Kč květ měsíčku lékařského.

Výtěžek letošní sbírky je určen na léčbu a prevenci nádorů průdušek a plic.

Skupinky žáků, kteří budou květ měsíčku lékařského prodávat, můžete spatřit v době od 6.45 hodin do cca 9.30 hodin např. před budovou ZŠ Ďáblice, MŠ Ďáblice, MŠ Březiněves, u autobusové zastávky Ďáblice, u obecního úřadu a případně na dalších místech.

Ozdobte se i Vy žlutým květem se světle modrou stužkou a vyjádřete tak svoji solidaritu s nemocnými.

Mgr. Tomáš Novotný, Mgr. David Pařík

Kalendář akcí

Rozloučení se školním rokem

Cukrárna Dolní Chabry

Zábavné dopoledne třídy Broučci na závěr školního roku, zmrzlinový pohár v cukrárně Dolní Chabry.

Celodenní výlet

Dolní Měcholupy

Celodenní výlet třídy Koťata a Berušky "Krtkův svět" Dolní Měcholupy. 

Spaní v MŠ

Třída Ptáčci

Spaní v mateřské škole třída Ptáčci.